Фірмовий магазин алкоголю

Про BAYADERA.UA

pro BAYADERA GROUP pro BAYADERA GROUP Хто ми?

BAYADERA.UA — фірмовий магазин найбільшого алкоголького холдингу України BAYADERA GROUP. Компанія була створена в 1991 році, почавши свій шлях з дистрибуції елітного алкоголю на український ринок. З того часу ми є офіційним постачальником світових брендів в Україну. Пізніше, у 2002 році BAYADERA GROUP почала власне виробництво алкогольних напоїв, тим самим отримавши лідерство в цій ніші.

Чому саме ми?
32 роки на ринку
35000+ клієнтів
№1 виробник горілки та вина
100% оригінал
1 день доставка
3+ пляшки — додаткова оптова знижка
Які бренди BAYADERA.UA постачає в Україну?
Diageo

Diageo — світовий лідер у виробництві алкогольних напоїв преміумкласу: Captain Morgan, Johnnie Walker, Baileys, White Horse, Bells, Black&White, Bulleit, Smirnoff та інші.

Єдиний офіційний партнер Diageo в Україні — BAYADERA GROUP. Вже більше 18 років ми є офіційним постачальником світових брендів: Captain Morgan, Johnnie Walker, Baileys та інших, які потім продаємо найбільшим мережам і маркетплейсам.

Award Malta 2022
Нагорода Bayadera Ukraine
Award 2018
Нагорода Bayadera Ukraine 2018
Partner Awards F20
Partner Awards F20
Партнерські бренди

Jägermeister — співпрацюємо з 2007 року, саме в той час BAYADERA GROUP почала стрімко розвиватися, що дало змогу додати до свого портфеля такого масштабного партнера. Співпрацюємо не втрачаючи довіри й досі.

Metaxa (Rémy Cointreau) — у 2013 році Баядера вже була найбільшим дистриб’ютором і мала змогу залучати багато світових брендів до співпраці. Компанія Rémy Cointreau стала одним з наших партнерів саме в той час і залишається ним досі.

Koskenkorva — з цих брендом ми почали співпрацювати з 2018 року, одна з найголовніших причин партнерства з нами — найбільше покриття в Україні, що також є важливим досягненням нашої компанії.

УДІ. Сегмент елітних брендів

Наша компанія починала свій шлях з дистрибуції саме елітних брендів на український ринок. Пізніше, у 2016 році, Баядера в рамках взаємодії з партнерами отримала змогу здійснювати реалізацію продукції ТМ Moët Hennessy – частина LVMH group. Саме Moët Hennessy - спеціалізується на виробництві елітних вин та міцних алкогольних напоїв, велика частка з яких представлені в нас: Hennessy, MOËT & CHANDON, Veuve Clicquot Ponsardin, Dom Perignon, GLENMORANGIE, BELVEDERE та багато інших.

Наші нагороди
Distributor Award 2016
Distributor Award 2016
Best 360 Activation
Best 360 Activation
Distributor Award 2017
Distributor Award 2017
Імпортні вина

З 2014 року почалася плідна співпраця з імпортними торговельними марками вин. Серед наших партнерів: Latinium, Concha y Toro, Dourthe, Maison Castel, San Mare, Sensi, TERRA FRESCA, TERRA SERENA та інші. Наша колекція зарубіжних вин налічує більше 10 різних брендів, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Чому ми найбільший виробник?

BAYADERA GROUP володіє найсильнішим портфелем брендів власного виробництва в Україні, який формувався згідно з потреб споживача. Баядера — номер один серед виробників горілки та вин, перемагає на сліпих дегустаціях та імпортує алкоголь власного виробництва в більше ніж 40 країн світу.

Наші виробничі потужності
Національна горілчана компанія
 • Побудована в 2005 році в Черкаській області, де найбільший запас гірських і мінеральних вод в Україні.
 • Завод оснащений інноваційним обладнанням від світових лідерів з Італіі та Франції: Ital Project, Accadueo Impianti DeLonghi, Sigma, CLIMAVENETA, Imaje Light Jet Vetro та ін.
 • Власна лабораторія з сучасною технікою, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва.
 • Кращі технологи, які створили понад 100 авторських рецептур лікеро-горілчаної продукції. Інноваційні розробки виробництва захищені в інтелектуальної області, завод володіє 18 унікальними патентами.
 • Підприємство має міжнародні сертифікати якості виробництва алкогольної продукції ISO 9001: 2008 та ISO 22000: 2005.
 • Потужність заводу дозволяє виробляти понад 150 млн пляшок на рік.
 • Використання більше 40 видів натуральних інгредієнтів (мед, цвіт липи, м'ята, ромашка, сушені сухарі, кориця, женьшень, сушені фрукти, ягоди) дозволяє створювати унікальні власні ароматні спирти, які надають горілкам неповторного смаку.
 • Компанія має 187 національних і міжнародних престижних нагород: 46 дипломів, 114 золотих, срібних і бронзових медалей, 12 вищих нагород - зірок якості і 15 Гран-прі дегустаційних конкурсів усього світу.
 • Завод забезпечує робочими місцями 600 людей.
Виробництво Національна Горілчана Компанія
Виробництво Національна Горілчана Компанія
Інноваційне обладнання підприємства Національна Горілчана Компанія
Інноваційне обладнання
Використання сучасних технологій на підприємстві Національна Горілчана Компанія
Використання сучасних технологій
Контроль якості на підприємстві Національна Горілчана Компанія
Контроль якості
Миколаївський коньячний завод
 • Завод запущено в 2015 році для виробництва коньяків ТМ KOBLEVO. Це сучасне коньячне підприємство, що володіє повним циклом виробництва: від вирощування винограду до розливу готового продукту.
 • На заводі встановлені французькі мідні аламбіки компанії «Chalvignac» шарантського та арманьячного типу, які відомі в усьому світі і виробляються з 1948 року.
 • Завод оснащений ультрасучасною італійською лінією розливу потужністю 6 тис. пляшок на годину, а загальна потужність заводу може досягати 24 млн пляшок на рік.
 • Виноградники Коблево знаходяться між Тилігульський лиманом та Чорним морем на 46-й паралелі - діамантовому поясі світового виноробства, де розташовані регіони Коньяк та Арманьяк.
 • Особливий терруар виноградників створюють ідеальні умови для вирощування винограду. На тисячах гектарів збирають традиційні білі сорти – Аліготе та Ркацителі, які ідеально підходять для виробництва коньячних спиртів найвищої якості за класичною французькою технологією.
 • Для закладки коньячних спиртів використовують бочки з Карпатського дуба: звичайної та скельної пород, вік деревини - не менше 80 років, який проходить не менше трьох років ферментації в природних умовах.
 • Наші технологи використовують унікальний новаторський підхід: поряд з основною витримкою коньяку в дубових бочках купаж додатково витримується у винних бочках. Це надає коньякам особливої м'якості.
 • Головне надбання коньячного виробництва - колекція спиртів. Робота над власною Коньякотекою на Миколаївському коньячному заводі тільки починається.
Італійська лінія розливу Миколаївський коньячний завод
Італійська лінія розливу
Унікальний новаторський підхід Миколаївський коньячний завод
Унікальний новаторський підхід
Витримка коньяку в дубових бочках Миколаївський коньячний завод
Витримка коньяку в дубових бочках
Виробництво Миколаївський коньячний завод
Виробництво Миколаївський коньячний завод
Винзавод «Коблево»
 • Найстаріше виноробне підприємство було створено в 1982 році. «Коблево» — лідер винного ринку України.
 • Завод оснащений оснащений інноваційним обладнанням від світових лідерів з Італії, Франції та Японії: Della Toffola, Fabbri-Inox, Daikin, Bertolaso.
 • Найбільша кількість українських виноградників знаходиться саме в Коблеве і досягає площі понад 2 500 га.
 • Розташування виноградників знаходиться на одній географічній широті з відомим французьким регіоном Божоле, що створює всі умови для вирощування кращого українського винограду.
 • Більше 15 сортів винограду вирощується для виробництва натуральних вин KOBLEVO. Для сортових та елітних вин виноград збирають виключно вручну, для столових - використовуються французькі комбайни Gregoire.
 • Наші вина створені виключно з винограду. А в рецептурі вермутів використовуються 11 натуральних трав, квіток і прянощів, включаючи: троянда ефіроолійна, шавлія, коріандр, лаванда, меліса, полин, ромашка, безсмертник, мускатний горіх та ваніль.
 • Фахівці співпрацюють з італійськими енологами, які контролюють усі етапи вирощування винограду та виробництва вина. В активі винзаводу «Коблево» більше 50 престижних нагород: національних і міжнародних конкурсів.
 • Щорічний обсяг виробництва – понад 20 млн пляшок високоякісних вин та вермутів. Всього на підприємстві розроблено понад 80 позицій вина, серед яких столові (сухі, напівсухі і напівсолодкі), кріплені (міцні і десертні), а також вермути.
Використання сучасних технологій на заводі вин КОБЛЕВО
Використання сучасних технологій
Виробництво та контроль якості на заводі вин КОБЛЕВО
Контроль якості
Вирощування винограду на заводі вин КОБЛЕВО
Вирощування винограду
Виробництво винний завод КОБЛЕВО
Виробництво винний завод КОБЛЕВО

Висновок

BAYADERA GROUP — компанія, що активно розвивається і впроваджує найновітніші технології виробництва, а також піклується про якість продукції та людей, які її виготовляють. Тож головний рецепт лідерства — це не вдача, а цілеспрямованість, велика праця та люди.

Наші контакти:

080 021 98 88
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів
044 363 98 88
За тарифами операторів
Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
Сб.-Нд.: вихідні дні
Долучайтеся до нас в соціальних мережах icon icon icon icon

Вітаємо вас на офіційному сайті фірмового магазину алкоголю BAYADERA.UA! Наш бренд вже не перше десятиліття радує українців якісними напоями та приємними цінами, напряму співпрацює з іноземними виробниками та виробляє власні види алкоголю.


Хто ми такі

BAYADERA GROUP — це офіційний експортер якісних закордонних спиртних напоїв в Україну. Ще з 1991 року ми робимо все можливе для того, щоб українці мали можливість не тільки куштувати елітний алкоголь із різних куточків світу, але ще й максимально просто замовляти його за найнижчими цінами.

Як офіційний імпортер світових брендів алкоголю ми напряму співпрацюємо з відомими торговельними марками. Це гарантує найвищий рівень якості. Тому, якщо ви замовляєте свій улюблений віскі, лікер, вино або горілку в нас, то ви можете бути абсолютно впевненими у тому, що купуєте якісний оригінал. Крім того, ми є ексклюзивним українським дистриб’ютором таких відомих компаній, як Mast-Jägermeister, Diageo, Moët Hennessy та інших.

З 2002 року ми розпочали власне виробництво алкогольних напоїв. Зараз у нас є три власних підприємства повного циклу:

 • Національна горілчана компанія
 • Миколаївський коньячний завод
 • Винзавод Коблево

Ці підприємства випускають алкогольні напої, з якими, напевно, хоча б раз у житті мав справу кожен. Це, наприклад, горілка Козацька рада, Перепілка, Хлібний дар, вино Takado, вермут Marengo, коньяк Koblevo. І все це є в нашому магазині.

Фірмовий магазин алкоголю BAYADERA.UA був створений у 2022 році спеціально для того, щоб зробити процес вибору та замовлення ваших улюблених напоїв максимально простим та швидким. Завдяки зручному сайту ви можете за кілька хвилин отримати всю необхідну інформацію та замовити коньяк та бренді, рім, текілу, віскі, лікер, горілку чи вино, які вам доставлять якнайшвидше.

А ще в нас є блог, де ми пишемо цікаву та корисну інформацію про алкоголь та все, що з ним пов’язане.

Наші переваги

За три десятиріччя на ринку алкогольної продукції ми налагодили механізми виробництва та поставки та відшліфували їх до ідеального стану. У нас є 26 логістичних центрів у всіх регіонах країни, що дає можливість організовувати доставку в будь-яку точку України протягом максимум 7 днів, а зазвичай – 2-3. Продукція доставляється в 35 000 торговельних точок, її транспортуванням займаються 140 автомобілів, а над тим, щоб ви мали змогу швиденько отримати свій улюблений Бейліс чи Метаксу, працює понад 3 тисяч співробітників.

Алкоголь, який ви бачите на нашому сайті, ми закуповуємо напряму у виробників. Це гарантує найвищий рівень якості. Крім того, ми постійно відстежуємо найсвіжіші новинки на ринку елітного алкоголю та постійно оновлюємо асортимент. Ми робимо все можливе для того, щоб ви отримували гарячі хіти ринку алкогольних напоїв не пізніше, ніж покупці з Європи.

Тепер поговоримо про доставку. Ми доставляємо продукцію поштою або кур’єром, якщо ви замовите алкоголь на суму від 1500 грн, то доставка буде безкоштовною. Як правило, товар їде 2–3 дні. Оплатити замовлення можна прямо на сайті, а також під час отримання посилки

Крім цього, ми співпрацюємо з корпоративними клієнтами та займаємось доставкою алкоголю на свята та урочисті події. Бажаєте, щоб ваша вечірка, день народження чи корпоратив запам’яталися гостям у тому числі смачнючими міцними напоями? Ми з радістю подбаємо про це.

Отже, підсумуємо переваги, які ви отримаєте, якщо замовите алкоголь у нашому інтернет-магазині:

 1. Гарантовано високий рівень якості напоїв.
 2. Величезний асортимент власних та закордонних брендів.
 3. Зручний сайт з інтуїтивно зрозумілою навігацією.
 4. Швидка доставка будь-яких позицій, які ви оберете.
 5. Зручна оплата замовлення.

Як бачите, нам є, що запропонувати всім поціновувачам елітного алкоголю, які бажають отримувати виключно товар, що перевірений, та не переплачувати за це.

BAYADERA.UA — це якісний алкоголь від українського виробника, а також продукція всесвітньо відомих брендів, яку ми постачаємо прямо до вашого столу.


{{ title }}
Додавання товару в кошик
image
{{productInfo.name}}
{{attributesString}}
Пляшка {{productInfo.volume}}
1 шт {{totalPriceRound}}{{totalPrice}}
від {{actionQuantityFirst || actionQuantitySecond}} шт {{ this.productActionInfo.actionPriceFirst || this.productActionInfo.actionPriceSecond }}₴
{{priceAPiece}} ₴ / шт.
Оптова ціна
Додати {{ this.productActionInfo.actionQuantityFirst }} за ціною {{ this.productActionInfo.actionPriceFirst }} ₴ / шт.
Додати {{ this.productActionInfo.actionQuantitySecond }} за ціною {{ this.productActionInfo.actionPriceSecond }} ₴ / шт.